Rolety do zabudowy - Finestre - okna katowice
Rolety do zabudowy - Finestre - okna katowice
17379
page-template-default,page,page-id-17379,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Rolety do zabudowy

rolety finestre katowice

Stosujemy ją w nowo budowanych domach, decyzje o jej wyborze powinniśmy podjąć najlepiej już na etapie projektowania domu. Wynika to z tego, iż powinniśmy już na etapie budowy przygotować otwór okienny wyposażając go w specjalne nadproże w kształcie odwróconej litery „L”. Montowanie tego typu rolet eliminuje występowanie mostka termicznego oraz ułatwia montaż okien do górnego nadproża. Po dociepleniu budynku skrzynka rolety pozostaje całkowicie niewidoczna.

 

Skrzynki wykonane są z aluminium z dolną klapą rewizyjną zewnętrzną. Posiadają one listwę podtynkową. Dostępne wymiary skrzynek to 137mm, 165mm, 180mm oraz 205mm. Pancerze są wykonane z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową o wymiarach : 39mm, 45mm oraz 52mm.
Napęd w roletach może być ręczny lub elektryczny napędzany silnikiem. Otwieranie może odbywać się poprzez przełącznik lub sterowanie drogą radiową pilotem.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/bridge/footer.php on line 396

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/bridge/footer.php on line 396

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij