Rolety elewacyjne - Finestre - okna katowice
Rolety elewacyjne - Finestre - okna katowice
17382
page-template-default,page,page-id-17382,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Rolety elewacyjne

rolety finestre katowice
rolety finestre katowice

Rolety zewnętrzne to komfort dla każdego budynku. Główne zalety rolet to ochrona przed warunkami atmosferycznymi oraz codzienny komfort życia. Dzięki roletom w zimę możemy znacznie obniżyć koszty ogrzewania, w zależności od rodzaju okien jakie posiadamy oszczędności z tego tytułu mogą sięgać 30%.

 

Obecnie w nowobudowanych domach spotykamy dużej wielkości przeszklenia od strony południowej budynków, co powoduje w lecie duże nagrzewanie pomieszczeń i znaczne koszty klimatyzowania pomieszczeń. Rolety pomogą nam w tym przypadku je ograniczyć.

 

Zamykając rolety możemy poczuć się swobodnie i intymnie chroniąc się przed wzrokiem osób postronnych. Każda roleta składa się ze skrzynki roletowej w której mieści się pancerz zwijany na wale nawojowym poprzez napęd ręczny lub elektryczny. Pancerz zakończony listwą dolną i porusza się w prowadnicach wyposażonych w uszczelki szczotkowe zapewniające płynną i cichą pracę rolety.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/bridge/footer.php on line 396

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/bridge/footer.php on line 396

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij