Rolety nadstawne - Finestre - okna katowice
Rolety nadstawne - Finestre - okna katowice
17373
page-template-default,page,page-id-17373,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Rolety nadstawne

rolety finestre katowice

Roleta jest  montowana wraz z oknem we wnęce okiennej, po zamontowaniu skrzynka rolety chowa się pod dociepleniem. Wadą tego typu rolet jest występujący mostek termiczny na połączeniu okna z roletą oraz utrudniony zwłaszcza w przypadku szerokich okien ich mocowanie do nadproża. Skrzynki rolet wykonane są z PVC z pokrywą rewizyjną od dołu lub od tyłu. Dostępne wymiary skrzynek: 165mm, 205mm, 245mm.

 

Pancerze są wykonane z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową o wymiarach : 39mm oraz 45mm. Napęd w roletach może być ręczny lub elektryczny napędzany silnikiem. Otwieranie może odbywać się poprzez przełącznik lub sterowanie drogą radiową pilotem. Sterowanie elektryczne możemy wzbogacić w programator czasowy, czujniki słońca, zmierzchu czy wiatru. Do rolety możemy stosować tzw. sterowanie grupowe, dzięki czemu jednym przyciskiem możemy opuścić wszystkie rolety w domu i zagwarantować sobie pełne bezpieczeństwo.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/bridge/footer.php on line 396

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/themes/bridge/footer.php on line 396

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij